هزینه دوره

1000000 تومان

درباره مدرس

Avatar
Profile

8 ویدیو

رعنا ترکمانیان

مدرس زبان استانبولی

اشتراک گذاری

دوره آموزشی ترکی با متد Istanbul

دوره آموزشی ترکی با متد Istanbul

20 درس 1 ساعت زبان

جزئیات دوره

آموزش زبان ترکی استانبولی با روش انحصاری دانشگاه استانبول بزرگترین دانشگاه ترکیه . در این روش مدرن از مجموعه کتابهای Istanbul که شامل سطوح A1 / A2 / B1 / B2 / C می باشند بهره می بریم که تحت استانداردهای اتحادیه اروپا تدوین شده اند .
و توسط اساتیدی که مدرک پروفسوری بین المللی از اتحادیه اروپا دارند wtg و همچنین مدرک استادی دانشگاه آکسفورد که دارای چندین کتاب تالیف شده هستند آموزش داده میشود .

در طی این دوره زبان آموزان مهارت خواندن و نوشتن و صحبت کردن را به خوبی کسب خواهد کرد . عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند بعد از گذراندن این دوره توانایی شرکت در آزمون Tomer و Tys را خواهند داشت

متد آموزشی Istanbul برخلاف متد Hitit (که گرامر محور می باشد) مفهومی و مکالمه محور می باشد . البته که آموزش زبان بدون یادگیری گرامر و ساختار صحیح آن میسر نمی باشد اما در این متد از گرامر انبوه بدون تمرین کاربردی خبری نیست و سعی شده با دایره لغات فراوان و مکالمه های کاربردی و متون متناسب با آنها زبان آموز در عین یادگیری صحیح گرامر از آن برای صحبت کردن و نوشتن استفاده کند. این روش برای عزیزانی که به هر روی با ترکیه ارتباط یا داد وستد یا تصمیم اقامت یا ادامه تحصیل دارند بسیار مفید خواهد بود.

این دوره شامل ۷ ترم ۲۰ جلسه ای میباشد و هزینه هر ترم شامل مبلغ 1.500.000 هزار تومان میباشد .